Сьогодні:Субота, 28 липня2018

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка

Квітка Микола Іванович

Член бюро Колегії психофізиологів НМП України

 

Контакти:

тел.: (067) 653-10-20

E-mail: mi.kvitka@gmail.com 


Квітка Микола Іванович – лікар І кваліфікаційної категорії з спеціальностей “Хірургія” та “Організації і управління охороною здоров'я”, полковник медичної служби запасу. Помічник-консультант народного депутата Верховної Ради України VIII скликання. Головний (республіканський) фахівець-консультант Національної медичної палати України зі спеціальності "Медицина транспорту".

Освіта:

У 1978 році закінчив Військово-медичний факультет при Куйбишевському медичному інституті.

У 1989 році закінчив факультет керівного складу Військово-медичної академії ім. С.М. Кірова.

У 2006-2010 роках проходив курси спеціалізації та підвищення кваліфікації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

Трудова діяльність:

З 1978 до 1995 року – служба на посадах керівного медичного складу у військово-медичних закладах Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України.

З 1995 до 2006 року – робота на посадах менеджера, директора комерційних підприємств з поставки, налагодження та сервісного обслуговування медичного обладнання.

З 2006 до 2008 року – старший лікар (начальник медичної служби)  Управління державної охорони України.

З 2008 до 2010 року – начальник відділу договірних відносин СК "Нафтогазстрах".

З 2010 до 2015 року – головний спеціаліст відділу первинної медичної допомоги управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерство охорони здоров’я України.

З 2015 року по теперішній час – начальник медично-методичної служби ДП “Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій” Міністерства охорони здоров’я України.

Відзнаки та нагороди: Орден Української Православної Церкви Святого Рівноапостольного Великого Князя Володимира ІІІ ступеня (2002 рік), Преподобного Нестора Літописця ІІІ ступеню (2003 рік), Знак Пошани Управління державної охорони України (2008 рік). За сумлінну службу неодноразово отримував нагороди та подяки від командування та керівництва.