Сьогодні:Середа, 25 липня2018

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка

Пишнов Георгій Юрійович

Перший заступник голови бюро Колегії психофізиологів НМП України

 

Контакти:

тел.: (067) 685-70-65

E-mail: gpkyiv@gmail.com

 


Пишнов Георгій Юрійович –лікар-психофізіолог вищої кваліфікаційної, лікар-спеціаліст за спеціальностями організація і управління охороною здоров'я та профпатологія, доктор медичних наук, професор кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології Національної медичної академії післядипломної освіті ім. П.Л. Шупика, академік АМБН України. Головний (республіканський) фахівець-консультант Національної медичної палати України за спеціальністю "Психофізіологія".

Учень видатного українського науковця в галузі психофізіології праці, доктора біологічних наук, професора Кальниша Валентина Володимировича.

Освіта:

У 1989 році закінчив Харківський медичний інститут та отримав кваліфікацію лікар-спеціаліст.

У 1993 році закінчив аспірантуру на кафедрі патологічної фізіології Харківського медичного інституту та здобув науковий ступінь кандидата медичних наук.

У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора медичних наук за спеціальністю "Гігієна та професійна патологія" на  тему: "Психофізіологічні механізми формування хронічного стомлення при високій напруженості праці".

У 2005 році присвоєне наукове звання старший науковий співробітник.

Трудова діяльність:

З 1993 до 1998 року – асистент, старший викладач кафедри нормальної та патологічної фізіології і кафедри гігієни та екології людини Сумського Державного університету.

З 1998 до 2014 року – науковий співробітник, старший науковий співробітник лабораторії психофізіології праці ДУ "Інститут медицини праці НАМН України".

З 2010 до 2011 року – доцент кафедри авіаційної, морської медицини та психофізіології Української військово-медичної академії Міністерства оборони України (за сумісництвом).

З 2014 року по теперішній час – старший науковий співробітник лабораторії психофізіології праці ДУ "Інститут медицини праці НАМН України" (за сумісництвом).

З 2014 року по теперішній час – професор кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології Національної медичної академії післядипломної освіті ім. П.Л. Шупика. МОЗ України.