Сьогодні:Середа, 26 червня2019

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка

Лисенко Олександр Сергійович

Член бюро Колегії стоматологів НМП України

 

Контакти:

тел.: (066) 166-18-27

E-mail: dr.alex.lysenko@gmail.com


Лисенко Олександр Сергійович – лікар-стоматолог-хірург I кваліфікаційної категорії, лікар спеціаліст за спеціальністю “Організація і управління охороною здоров’я”. Головний (республіканський) фахівець-консультант Національної медичної палати України за спеціальністю “Хірургічна стоматологія”.

Освіта:

У 2004 році з відзнакою закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця і здобув кваліфікацію лікар-стоматолог.

У 2005 році закінчив інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України за спеціальністю “Хірургічна стоматологія”.

У 2012 році закінчив спеціалізацію в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України за спеціальністю “Організація і управління охороною здоров’я”.

У 2015 році закінчив аспірантуру в Національному медичному університеті ім. акад. О.О. Богомольця.

Трудова діяльність:

З 2005 до 2012 року – асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Київського медичного університету УАНМ.

З 2008 до 2012 року – старший лаборант кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (за сумісництвом).

З 2008 року по теперішній час – лікар стоматолог-хірург, заступник головного лікаря по медичній частині ТОВ “Стоматологічній центр “Лірамед” (за сумісництвом).

З 2012 до 2015 року – аспірант, асистент кафедри терапевтичної стоматології Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця.

З 2015 року по теперішній час – асистент кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця.

Відзнаки та нагороди: За вагомі успіхи у навчанні занесений до Золотої Книги Пошани Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця (2004 рік).