Сьогодні:Середа, 26 червня2019

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка

Басараб Олег Сергійович

Член бюро Колегії стоматологів НМП України

 

Контакти:

тел.: (097) 684-25-67

E-mail: bas_ol@mail.ru


Басараб Олег Сергійович – лікар-стоматолог ІІ кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Стоматологія", "Хірургічна стоматологія" та "Організація і управління охороною здоров’я".

Учасник бойових дій у складі Збройних Сил України під час мобілізації, безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Освіта:

У 1995 році закінчив Житомирський медичний коледж за спеціальністю "Зубний технік".

У 2000 році закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. акад. О.О. Богомольця і здобув кваліфікацію лікар-стоматолог.

У 2001 році закінчив інтернатуру в Національному медичному університеті ім. акад. О.О. Богомольця.

У 2015 році закінчив спеціалізацію на кафедрі медичного забезпечення Збройних Сил Української військово-медичної академії МО України та отримав кваліфікацію лікар-спеціаліст за спеціальністю Організація та управління охороною здоров’я".

Трудова діяльність:

У 2001 році – лікар-стоматолог, лікар хірург-стоматолог Бердичівської міської стоматологічної поліклініки (за сумісництвом).

З 2001  року по теперішній час – лікар-стоматолог Бердичівської міської стоматологічної поліклініки.

З 2001 року по теперішній час – лікар-стоматолог,  лікар хірург-стоматолог, а згодом головний лікар ПП “Стоматологія” місто Бердичів.

З 2014 до 2015 року – військовий лікар, старший ординатор медичної роти,  начальник медичного пункту дивізіону  В/Ч П.П. В3231 "26-а артилерійська бригада Збройних Сил України".