Сьогодні:Четвер, 4 липня2019

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка

Августинович Ярослава Ігорівна

Т.В.О. Члена ради - керівник Васильківського районного в Київській області ВП НМП України

 

Контакти:

тел.: (096) 713-87-67

E-mail: nmpu@ukr.net


Августинович Ярослава Ігорівна – лікар загальної практики-сімейної медицини, лікар І кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Організація і управління охороною здоров'я" та "Дитяча отоларингологія". Головний (республіканський) фахівець-консультант Національної медичної палати України за спеціальністю "Загальна практика-сімейна медицина".

Освіта:

У 2009 році закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова та отримала кваліфікацію лікар-педіатр.

У 2011 році закінчила інтернатуру в Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова та отримала кваліфікацію лікар-спеціаліст за спеціальністю "Дитяча отоларингологія".

У 2013 році закінчила курси спеціалізації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за спеціальністю "Організація і управління охороною здоров'я".

У 2015 році закінчила курси спеціалізації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за спеціальністю "Загальна практика-сімейна медицина".

Трудова діяльність:

З 2009 до 2011 рік – лікар інтерн Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

З  2011 до 2012 року – лікар-отоларинголог дитячий Васильківської центральної районної лікарні.

З 2013 року по теперішній час – головний лікар КЗ ВРР "Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

У період з травня по червень 2016 року – відряджена у складі зведеного загону медицини катастроф Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова на підсилення медичної служби Збройних Сил України в район проведення антитерористичної операції на території Луганської області.

Відзнаки та нагороди: Ювілейна медаль ДСНС України “За врятовані життя” (2015 рік), Медаль МО України “За сприяння Збройним Силам України” (2016 рік).