Сьогодні:Понеділок, 3 червня2019

НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА ПАЛАТА УКРАЇНИ

ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ - ДОБРОБУТ ДЕРЖАВИ!


Офіційна
веб-сторінка

Ромаскевич Юрій Олексійович

Заступник голови ради - керівник Херсонського обласного ВП НМП України

 

Контакти:

тел.: (044) 539-00-09

E-mail: romaskevichy@ukr.net

 

 


Ромаскевич Юрій Олексійович - Заслужений лікар України, Заслужений лікар АР Крим, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, доктор медичних наук, професор Херсонського державного університету, академік АМБН України, керівник Херсонського обласного ВП НМП України. Головний (республіканський) фахівець-консультант Національної медичної палати України за спеціальністю "Медична реабілітація, фізіотерапія, курортологія, санологія та формування здорового способу життя". Депутат Херсонської обласної ради VII скликання. 

Освіта:

У 1989 році закінчив з відзнакою лікувальний факультет Кримського державного медичного університету і отримав кваліфікацію лікар-спеціаліст та за результатами конкурсу був зарахований до клінічної ординатури за спеціальністю “Внутрішні хвороби” при кафедрі госпітальної терапії.

У 1991 році захистив дисертацію на здобуття ученого ступеню кандидата медичних наук.

У 1992 році закінчив Київські міські державні курси іноземних мов та здобув кваліфікацію перекладача іноземних мов (англійська мова).

У 2013 році захистив дисертацію на здобуття ученого ступеню доктора медичних наук.

Трудова діяльність:

З 1991 до 1995 ріку –  асистент кафедри госпітальної та факультетської терапії Кримського державного медичного університету.

З 1995 до 2000 року – головний терапевт Управління охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації.

З 1995 до 2002 року – керівник Херсонської філії факультету післядипломної освіти Кримського державного університету ім. С.І. Георгієвського (за сумісництвом).

З 2000 до 2002 року – заступник головного лікаря Клінічної лікарні Суворовського району міста Херсон.

З 2002 до 2003 року – головний лікар Обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

З 2002 до 2013 року – доцент Херсонського державного університету (за сумісництвом).

З 2003 року по теперішній час – головний лікар Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини.

З 2014 року по теперішній час – професор Херсонського державного університету (за сумісництвом).

З 2014 року по теперішній час – головний (республіканський) фахівець-консультант Національної медичної палати України за спеціальністю “Медична реабілітація, фізіотерапія, курортологія, санологія та формування здорового способу життя”.

Відзнаки та нагороди: Заслужений лікар України (2015), Заслужений лікар АР Крим (2001 рік), Орден “За заслуги” ІІІ ступеню (2006 рік), Почесний працівник фізичної культури та спорту України (2011 рік).